Kompānija

Vēsture

Templari 2006. gadā izveidoja Gianluca un Massimo Masiero ar mērķi piedāvāt iekārtu inženiertehniskos risinājumus, izmantojot jaunās paaudzes “siltumsūkņu” tehnoloģiju ar ļoti zemu ietekmi uz vidi.

Uzņēmuma pukstošā sirds, abu brāļu aizraušanās un profesionālo prasmju rezultāts, ir pētniecības un attīstības nodaļa, kurā tiek radīti vismodernākie produkti, piemēram, KITA, inovatīvs unikāls siltumsūknis, kas ir pilnībā izstrādāts Itālijā.

KITA AIR ir radīts, lai apmierinātu vajadzību sildīt un kondicionēt darba vidi, piemēram, birojus, rūpnieciskās nojumes, noliktavas un darbnīcas. Šis ir gaiss-gaiss siltumsūknis, kas ir ideāli piemērots lielām telpām, kurām nepieciešama augsta veiktspēja un kur ekspluatācijas izmaksas un draudzīgums videi ir prioritāras prasības.

Laika gaitā KITA un KITA AIR produktu līnijas ir attīstījušās un ir ieviesti būtiski uzlabojumi kā darbībā, tā arī dizainā. Tā rezultātā ir radīti pašlaik tirgū pieejamie produkti: siltumsūknis, kas apvieno tehnoloģijas un inovācijas ar izsmalcinātu dizainu, nodrošinot augstu veiktspēju pat ļoti aukstā āra temperatūrā (zem -20°C).

Templari KITA līnija ir ekoloģisks risinājums, kam nav nepieciešama sarežģīta katlu integrācija, tādējādi uz visiem laikiem atsakoties no videi kaitīgā fosilā kurināmā. Katru dienu Templari iegulda milzīgus resursus, prasmes un profesionālās zināšanas, lai nodrošinātu nepārtrauktu sava produktu klāsta veiktspējas attīstību, ieviešot jaunus risinājumus un funkcijas, kas padara KITA līnijas arvien efektīvākas un ekoloģiskākas, lai apmierinātu pēc iespējas plašāku klientu prasību klāstu.